Vilniaus miesto 700–ojo gimtadienio minėjimas mokykloje

Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos mokiniai ir mokytojai sausio mėnesį skyrė Vilniaus gimtadieniui paminėti. Mokyklos mokiniai dalyvavo Vilniaus miesto 1–4 klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „Sveikinu Vilnių“, kurio metu rašė smagius, gražius ir įsimintinus ketureilius skirtus Vilniaus miestui, o ketureilius padabino kūrybiškais piešiniais. Mokyklos komisija atrinko 5 gražiausius, kūrybiškiausius darbus, kurie dalyvaus tolimesniame konkurso etape Vilniaus mieste. Linkime sėkmės Elzei (4a), Luknei (4c), Mildai Upei ir Eduardui (2a), Vaivai (3c), Sandrai (4b) bei tariame AČIŪ visiems mokiniams dalyvavusiems konkurse.
Sausio 25- tą dieną, Vilnius atšventė savo 700 – ąjį gimtadienį. Mokykloje šią dieną žiūrėjome ir aptarėme filmuką apie Vilnių. Vėliau naudodamiesi ,,Kahoot“ programėle atsakinėjome į viktorinos klausimus apie Vilnių. Dainavome dainas skirtas Vilniui. Kiekvienos klasės mokiniai mokyklos kieme ieškojo QR kodų, kuriuos nuskanavus rado ,,raktinius žodžius“ ir juos panaudodami kūrė trumpus sveikinimus Vilniui. Mokinių sukurti plakatai eksponuojami mokyklos koridoriuose. Linksmai atšventėme Vilniaus gimtadienį!