Vilniaus miesto 1–4 klasių mokinių kūrybinių darbų paroda – konkursas „Sveikinu Vilnių”

Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos mokininiai minint šį didingą miesto jubiliejų 2023 m. sausio mėnesį dalyvavo Vilniaus miesto 1–4 klasių mokinių kūrybinių darbų parodoje – konkurse „Sveikinu Vilnių“. Tik kartą per 700 metų turime garbės švęsti Vilniaus žengimą į aštuntąjį gyvavimo šimtmetį!

Mūsų mokyklos mokiniai sukūrė daug nuostabių ketureilių, pasirinktomis dailės technikomis atskleidė Vilniaus miesto unikalumą. Mokyklos komisijos atrinkti kūrybiškiausi darbai dalyvavo kitame konkurso etape Vilniaus mieste. Džiaugiamės mokinių kūrybiškais darbais, skatinančiais mus visus didžiuotis savo miestu, domėtis jo istorija ir kultūra!

Norime pasidžiaugti Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos 4a klasės mokine Elze, jos kūrybinis darbas buvo atrinktas tarp šauniausių Vilniaus mieste! Sveikiname Elzę ir jos mokytoją Dianą puikiai sudalyvavus konkurse.

Laureatų darbai eksponuojami Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje, Vaikų literatūros skyriuje.

Pasidžiaugti parodos – konkurso laureatų bei dalyvių darbais galite ir virtualiu būdu: https://vilnius-700.jimdosite.com/