Diskoteka „SUŽIBĖK“

Sausio 16 dieną įvyko Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos bendruomenės diskoteka „SUŽIBĖK“. Diskotekoje dalyvavo net 310 šokėjų – mokinių, jų sesių ir brolių, tėvelių bei mokyklos darbuotojų. Diskotekos pradžioje aptarėme renginio taisykles, apšilome ir pasimankštinome, prisiminėme #walk15 žingsniavimo iššūkį. Diskotekoje drąsiai ant scenos šoko pirmokai, antrokai, trečiokai ir ketvirtokai. Rinkome energingiausius, linksmiausius, stilingiausius, ritmingiausius, originaliausius bei elegantiškiausius šokėjus ir įteikėme apdovanojimus. Šokome kartu, ratu, traukinuku bei žiūrėdami į ekraną.

Mokinių prašymu, nutarėme, kad svarbu organizuoti ir Klasių žingsniavimo iššūkį su #walk15 programėle. Skelbiame:

Klasių žingsniavimo iššūkis – nuo kovo 1 dienos iki balandžio 30 d.

Darbuotojų žingsniavimo iššūkis – kovo 1-31 dienomis.

Dar kartą dėkojame Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijai, DJ Gintarui ir visiems šokėjams!