Džiaugiamės ir didžiuojamės

Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos 3b klasės mokinys Povilas, paskatintas klasės moklytojos Laimutės, dalyvavo Respublikiniame pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų parodoje – konkurse „Skaityk, svajok, kurk…“, skirto V. Palčinskaitės 80 – mečiui paminėti ir tapo laureatu. Linkime Povilui ir toliau išlikti kūrybingu ir aktyviu konkursų dalyviu!

Vasario mėnesį Vilniaus ,,Žiburio“ pradinėje mokykloje vyko Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių diktanto konkurso ,,Mažųjų diktantas“ I-as etapas. Trečių klasių tarpe nugalėtoja tapo 3 c klasės mokinė Vakarė, mokytoja Gražina. Trečiokė atstovavo mūsų mokyklą II-ame šio konkurso etape Vilniaus mieste ir užėmė garbingą II-ą vietą. Sveikiname Vakarę ir didžiuojamės jos pasiekimais!