Anglų kalbos konkursas

Balandžio 16 dieną Vilniaus „Žiburio“ pradinėje mokykloje vyko 2-3 klasių mokinių anglų kalbos meninio deklamavimo konkursas „Poetry Pals” I etapas. Konkursą mokykloje įgyvendino anglų kalbos mokytojos Renata ir Rimanta. Konkurso tikslas – puoselėti anglų kalbos meninio žodžio suvokimą, skatinti ir ugdyti mokinių kūrybiškumą, mokytis išraiškingai perteikti deklamuojamo kūrinio nuotaiką.

Puikiai pasiruošę mokyklos aktų salėje susirinko net apie 20 konkurso dalyvių. Skaitovai siekė aiškiai ir suprantamai perteikti klausytojams ir vertinimo komisijai pasirinkto kūrinio mintį, gebėjo kalbėti aiškiai, taisyklingai tardami ir kirčiuodami.

Kiekvienas dalyvis buvo ypatingas, tačiau atstovauti mokyklą mieste ir dalyvauti „Poetry Palls” II etape turėjo būti išrinkti 2 mokiniai.

I vietos nugalėtoja tapo 2b klasės mokinė Roberta ir 3c klasės mokinė Adelė.

Linkime sėkmės mokyklos I vietos laimėtojoms dalyvaujant Vilniaus miesto 2-3 klasių anglų kalbos meninio skaitymo konkurse!