Džiaugiamės ir didžiuojamės

dominykas_zujus

2016 m. lapkričio 30 d. mūsų mokyklos 4a klasės mokinys Dominykas Zujus dalyvavo Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjaus organizuojamoje Visuomenės aplinkos apsaugos švietimo konferencijoje „Atradimai mano gyvenamoje aplinkoje”. Konferencijos tikslas – ugdyti mokinių sąmoningumą, informuotumą, kūrybiškumą ir iniciatyvumą, tobulinant kompetencijas aplinkos apsaugos srityje, suteikti žinių ir padėti ugdytis praktinės veiklos įgūdžius gyvenamajai aplinkai pažinti, tyrinėti ir ją saugoti.

Konferencijoje pranešimus skaitė I–IV klasių pranešėjai iš Vilniaus ir Alytaus. Dominyko pranešimo tema „Šiukšlių rūšiavimas ir perdirbimas”. Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos ketvirtokas papasakojo apie tai, kaip jis su šeima rūšiuoja šiukšles, pristatė mūsų mokyklos ketvirtokų apklausos išvadas. Pranešimas buvo informatyvus, skatinantis didesnį dėmesį skirti mūsų gyvenamajai aplinkai. Dominykui Zujui ir jo mokytojai Violetai Zeziulienei įteiktos VGTU inžinerijos licėjaus padėkos už dalyvavimą konferencijoje.