Meninio skaitymo konkursas

2017 m. sausio 20 d. mūsų mokykloje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso „Ir knyga mane augina“ I–asis etapas. Klasėse išrinkti geriausi skaitovai susirungė dėl galimybės dalyvauti Vilniaus miesto meninio skaitymo konkurse. Tai Adomas Skaudžius (1a kl.), Matas Gasiūnas (1b kl.), Julius Lukaševičius (1c kl.), Monika Šablinskaitė (1d kl.), Janus Arvidas Gunnarsson (2a kl.), Tautvydas Gruodys (2b kl.), Rusnė Astrauskaitė (2c kl.), Ugnius Mačiūnas (2d kl.), Mantas Tamošiūnas (3a kl.), Ugnė Michailinaitė (3b kl.), Beatričė Anilionytė (3c kl.), Povilas Šližius (4a kl.), Vilius Gruodis (4b kl.), Sofija Milda Sirgėdaitė (4c kl.).

Už nuoširdų bendradarbiavimą ir dalyvavimą meninio skaitymo vertinimo komisijos darbe dėkojame Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakulteto prodekanei Ingai Bertašienei, Vilniaus Santariškių konsultacinio–mokymo centro pradinių klasių vyresniajai mokytojai Svetlanai Beinarovičienei, mokyklos direktorei Linai Venskutei, bibliotekininkei Birutei Markevič ir logopedei Renatai Trioškienei.

Sveikiname mokyklos konkurso nugalėtojus:

I–II kl. – Rusnę Astrauskaitę (2c kl.)
III–IV kl. – Beatričę Anilionytę (3c kl.)