Pusė metų mokykloje

2017 m. sausio 27 d. mokykloje vyko pirmokų šventė „Pusė metų mokykloje“. Šventė iškilmingai prasidėjo aktų salėje. Pasveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Lina Venskutė. Visos pirmos klasės loterijos būdu buvo išskirstytos ir sujungtos į spalvotas komandas – raudona, geltona, ruda ir žalia. Kiekviena komanda aplankė stebuklingus mokslo pasaulius. 1a klasėje veikė „Sportiniai skaitliukai“, kur spalvotų komandų laukė mokytoja Rūta Gaigalaitė. Mokiniai atliko matematikos užduotis ir sportavo. 1b klasėje įsikūrė „Šokančių skaičių studija“, kurioje kartu su mokytoja Irena Aurylaite mokiniai šokdami skaičiavo, pakartojo geometrines figūras ir matavo. 1c klasėje komandų laukė „Muzikos pasaulis“ ir mokytoja Vaida Bieliauskaitė. Mokiniai pasitikrino savo žinias apie Lietuvą, giedojo himną. 1d klasėje šurmuliavo „Pasakų dirbtuvės“, kuriose mokytoja Rita Banel pasekė linksmą pasaką, visi mokiniai ieškojo pasislėpusio dramblio ir papuošė po mažą drambliuką.

Sveikiname pirmokus, jau pusę metų besimokančius mūsų mokykloje ir tapusius rimtais bendruomenės nariais!