Su Kovo 11-ąja!

Vilniaus „Žiburio“ mokyklos bendruomenės nariai sveikina visus Kovo 11–osios – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga.

Šios šventės proga mokykloje visą savaitę vyko įvairūs renginiai. Mokyklos bibliotekoje organizuota „Tautinio kostiumo“ paroda. Mokiniai susipažino su visų Lietuvos regionų tautiniais drabužiais, sužinojo iš kokių audinių buvo siuvami drabužiai, kokios vyravo spalvos, kokie dominavo raštai, kuo ypatingi  atskirų regionų galvos apdangalai, avalynė, papuošalai (parodą organizavo bibliotekos vedėja Birutė Markevič).  Pirmadienį antrų klasių mokiniai susitiko su Misija Sibiras atstove, kuri papasakojo apie kelionę į Igarką. Ketvirtadienį pirmų ir ketvirtų klasių mokiniams pristatytas LRT video projektas „Kaip gyvena negirdintys vaikai“. Visų klasių mokiniai penktadienį pynė vieną didelę Lietuvos trispalvę, kiekvienas mokinys prisidėjo lankstydamas ir pindamas (vėliava sudaryta iš 1700 detalių). Savaitės renginius vainikavo akcija – himno giedojimas po Lietuvos vėliava:

Iškėlę laisvės vėliavą į saulę
Mes esame viena stipri šeima!