Susipažinimo mokyklėlė

Informuojame, kad „Susipažinimo mokyklėlė“ būsimiems pirmokams Vilniaus „Žiburio“ pradinėje mokykloje vyks 2017 m. rugpjūčio 23-24 dienomis, nuo 9.00 val. iki 12.00 val.

„Susipažinimo mokyklėlės“ metu būsimi mokiniai susipažins su klasių mokytojomis, mokyklos taisyklėmis, vyks pažintinės pamokėlės, ekskursijos po mokyklą. Apranga laisva (uniformos vilkėti nereikia), reikia atsinešti piešimo priemones (pieštukai, flomasteriai, piešimo popierius, žirklės, klijai), lengvų užkandžių ir negazuotų gėrimų (maitinimo mokykla tomis dienomis neorganizuos).

Preliminarūs klasių suskirstymo sąrašai bus paskelbti mokyklos internetinėje svetainėje 2017 m. rugpjūčio 21 d.

2017 m. rugpjūčio 23 d. 9.00 val. vyks būsimų pirmokų tėvų informacinis susirinkimas mokyklos aktų salėje.

Sutartys su būsimų pirmokų tėvais bus pasirašomos „Susipažinimo mokyklėlės“ metu (2017 m. rugpjūčio 23-24 dienomis).

Papildomus dokumentus (2 nuotraukas, gimimo liudijimo kopiją, medicinos pažymą ir vaiko, lankiusio priešmokyklinio ugdymo grupę, pasiekimų ir pažangos įvertinimą) prašome atnešti taip pat rugpjūčio 23-24 d.