Kvadrato varžybos

posted in: Naujienos | 0

2017 lapkričio 10 dieną mūsų mokyklos 3–4 klasių mokinių rinktinė komanda dalyvavo Vilniaus miesto mokyklų II–ojo pogrupio mokinių, gimusių 2007 ir jaunesnių, kvadrato varžybose ir iškovojo I–ąją vietą. Mūsų komanda toliau varžėsi lapkričio 15 dieną kvadrato pusfinalyje, kuris vyko VGTU inžinerijos licėjuje. Šaunieji mokyklos sportininkai ir vėl nugalėjo visas komandas bei pateko į finalą.

Kvadrato varžybų finale, lapkričio 17 dieną, varžėsi Vilniaus Ąžuolyno progimnazijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijos, Vilniaus Žygimanto Augusto progimnazijos ir Vilniaus ,,Žiburio“ pradinės mokyklos mokinių rinktinės komandos. Pasibaigus varžyboms ir suskaičiavus taškus paaiškėjo, kad net trys komandos surinko vienodą taškų skaičių. Varžybų teisėjams suskaičiavus ,,iškirstų“ žaidėjų skaičių varžybų metu, buvo išsiaiškintos komandų užimtos vietos. Mūsų mokyklos šaunieji sportininkai užėmė garbingą III–ią vietą.

Sveikiname čempionus ir dėkojame kūno kultūros mokytojai Daivai Kaulakienei!