Piešinių konkurso nugalėtojai

Mūsų mokyklos 3c klasės mokiniai dalyvavo „Geležinkelių muziejaus“ organizuotame piešinių konkurse „Ateities kelionės traukiniais“. Mokinių piešiniai buvo įkelti į „Geležinkelių muziejus“ Facebook puslapį. Gegužės 19 dieną trečiokai buvo pakviesti į baigiamąjį renginį, kuriame jie aplankė muziejaus parodų ir ekspozicijų sales, klausėsi „Poezijos pavasario“ skaitymų ir buvo apdovanoti. Daugiausia teigiamų vertinimų surinko ir I vietą laimėjo 3c klasės mokinys Benjaminas Urbanavičius–Heredia. Taip pat buvo apdovanota 3c klasės mokinė Izabelė Guokaitė.

„Geležinkelių muziejus“ ypatingai džiaugėsi ir specialiu prizu už  išradingumą apdovanojo 3D formato piešinio autorę 3c klasės mokinę Elzę Mariją Zitikytę. Kiti mokiniai ir mokytoja Kristina Karosienė gavo padėkas.