Sveikatos, sporto ir šokių diena

2018 metų gegužės 24 dieną mokykloje vyko „Sveikatos, sporto ir šokio diena“. Pirmos pamokos metu vyko rytinė mankšta, kurios metu mokiniai pasisėmė ir energijos, ir pakilios nuotaikos. Vėliau aktų salėje vyko 1-2 ir 3-4 klasių šokių grupių konkursas. Visi buvo sužavėti mokinių išradingumu kuriant šokius. Šoko ne tik mokiniai, bet ir mokytojos!

Mokyklos kieme buvo organizuojamos „Linksmosios estafetės“, kurių metu mokiniai keliavo po Lietuvos miestus ir atliko įvairias, įdomias, linksmas užduotis. Labiausiai mokiniams patiko lankytis Šiauliuose – „Kliūčių ruože“. Sporto aikštyne vyko 1-4 klasių mokinių kvadrato varžybos. Emocijos liejosi per kraštus! Po atkaklių varžybų tarp 1-2 klasių komandų – nugalėjo draugystė. Tarp trečiokų – laimėjo 3c klasė, o tarp ketvirtokų – 4a klasės komanda.

Sveikiname visus nugalėtojus ir dalyvius,
linkime visiems būti sveikiems ir draugiškiems!