20 ketvirtokų laida

Gegužės 31 dieną išlydime ketvirtų klasių mokinius, kurie savo pažinimo kelią tęs kitose mokyklose. Paskutinę dieną mokykloje juos išlydi pirmokai pravesdami pamoką ir patikrindami, ar tikrai jau viską išmoko. Paskutinę pamoką veda pradinių klasių mokytojos. Mokyklos aktų salėje ketvirtokus išlydi trečiokai, o mokyklos direktorė įteikia Pradinio ugdymo pakopos baigimo pažymėjimus. Ketvirtokai perduoda mokyklos vėliavą trečiokams, o jų klasėse nuo rugsėjo pirmos dienos mokysis jau pirmokai.

Vėliau mokyklos kieme susibūrė visa Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos bendruomenė – mokiniai, jų tėveliai, mokytojai ir mokyklos administracija. Šokome, dainavome, pasitikome svečius su dovanomis ir linksmai nusiteikę paskelbėme vasaros atostogų pradžią!