Linksmasis egzaminas

Balandžio 17 dieną įvyko pirmų klasių mokinių šventė „Linksmasis egzaminas“. Pirmokai nuo ryto susiskirstė į keturias naujas klases: smalsučių, gudručių, išminčių ir stropuolių. Kiekviena naujoji klasė paeiliui dalyvavo visų pirmų klasių mokytojų pamokose. Mokiniai atsakinėjo į viktorinos klausimus, kurie buvo paruošti Kahoot! programa, grupėse ornamentais margino margučius, dėliojo tangramas ir programavo robotus. Mokyklos aktų salėje laukė didysis išbandymas – šokis, kurį turėjo sušokti visi pirmokai. Mokyklos direktorė Lina, įvertinusi mokinių pastangas, atsakingą darbą visos dienos metu, pranešė, kad mūsų mokyklos pirmokai jau tikri antrokai.

Dėkojame pirmų klasių mokytojoms Reginai, Linai, Gražinai bei mokinių tėveliams už nuotaikingą šventę pirmokams!