Bendruomenės talka

Įgyvendindamos programos „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ pokyčio projektą „Veikiame kartu – prisijunk ir Tu“ mūsų mokyklos mokytojos Edita ir Vita 2019 m. gegužės 6–8 dienomis organizavo bendruomenės talką. Didelis tėvelių būrys linksmai mojuodami kastuvais, greitai bėgiodami su karučiais, įrengė vaikams Kneipo sveikatingumo taką. Drąsiausieji netruko išbandyti jo šiurkštumą. Tėčių entuziazmas nesumažėjo ir kuriant energetinį labirintą, nors jam dar trūksta akmenų, bet visi su malonumu labirinto kelią įveikė. Labirinte užtrunkama beveik 4 minutes. Švelniausios, darbščiausios mamyčių rankos pasistengė, kad mokyklos aplinka džiugintų, pačių vaikų užaugintais, gėlių žiedais. Gera ir smagu buvo darbuotis linksmų ir darbščių bendruomenės narių būry! Kviečiame apsilankyti ir jus mūsų mokyklos kieme!
P.S. Kviečiame rinkti ir atvežti į mokyklos teritoriją akmenis, kad galėtume pabaigti energetinį labirintą.