Laimėjimų lietus

Džiaugiamės mokiniais, kurie savo pasiekimais garsina Vilniaus „Žiburio“ pradinę mokyklą!

Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų – atvirukų parodoje konkurse „MANO PASAULIO MEDIS“, kurį organizavo Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnazija, dalyvavo 97 jaunieji dailininkai iš 25 Vilniaus miesto mokyklų, o 4c klasės mokinė Luka (mokytoja Kristina) paskelbta II vietos laimėtoja. Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos organizuotame kūrybiniame anglų kalbos konkurse „All About Animals“ 3a klasės mokinė Magdė (anglų kalbos mokytoja Renata) buvo apdovanota už geriausią laukinio gyvūno iliustraciją ir aprašymą. Tarptautiniame matematikos konkurse Kengūra 2019 tarp 50 geriausių 4d klasės mokinys Karolis (mokytoja Vilmantė). Tarptautiniame karpinių vaikų konkurse, kurį organizavo Vilniaus „Genio“ progimnazija, laureate tapo 3d klasės mokinė Monika (mokytoja Edita).