Mokyklos diena

Rugsėjo 24 dieną visa mokyklos bendruomenė rinkosi į didžiausią ir smagiausią metų šventę „Mokyklos dieną“. Saulei vis dar šildant, šurmuliavo rudeninė mugė, papildžiusi klasių fondus didesnėmis ar mažesnėmis pinigėlių sumomis. Mokinių ir tėvų komandos, pasidabinusios įvairiomis spalvomis, suko įvairių veiklų ratą: piešė ir  šoko, gamino lėles ir kalė vinis, susikaupė Aikido judesiui ir šaškių kovai, miklino kojas futbolo aikštėje ir lavino rankos taiklumą krepšinio aikštelėje. Šventė baigėsi komandų apdovanojimais – dabar žaidimams kieme kiekviena klasė turės po kamuolį.

Dėkojame visiems dalyvavusiems bendruomenės nariams šventę rengusiems mokytojams Linai, Vitai, Editai, Vilmantei, Virgilijai, Renatai, Monikai ir svečiams – Aikido mokyklai „Aidas“, futbolo klubui „Vilnius“ ir What a Jazz studijai.