Projekto „eTwinning“ kontaktinis seminaras „Technologijų panaudojimas švietime su eTwinning“

posted in: eTwinning | 0

Pirmiausia – didžiulė nauda mokymo ir mokymosi įgūdžiams lavinti, dirbant kartu su kitų kalbų ir kultūrų kolegomis. Dalyvaudama seminare turėjau progos pagerinti savo anglų kalbos įgūdžius. Susipažinau su bendraminčiais iš 14 užsienio šalių ir savo gimtinės.
Daugiausia naudos man davė kitų šalių patirtis, kaip kurti įdomius ir naudingus projektus. Paliko įspūdį jų paruošti ir pristatyti stendai su projektais. Tapo aiškiau, kaip tokį stendą padaryti. Įsitikinau, kad stendai turi būti paprasti, padaryti mokinių rankomis. Gal vietomis atrodo netvarkingai, bet mokiniai dirbo patys ir tuo džiaugėsi. Seminaro metu susiradau partnerių, sutariau dėl projektų.
Vertingiausia šiame seminare man buvo praplėsti savo žinias eTwinnig platformoje, mokėti ja naudotis ir susirasti bendraminčių.

Pradinių klasių vyr. mokytoja
Violeta Zeziulienė