Gerumo akcijos kraiteliai

2020 m. vasario 12 d. Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos 4d klasės mokinės Barbora Vilūnaitė ir Barbora Aukštikalnytė apsilankė Santaros klinikų naujagimių skyriuje ir įteikė mažylių tėvams naujagimių kraitelius, įsigytus už mokyklos bendruomenės paaukotus pinigus.

Šias lėšas – iš viso 140 eurų –  mokiniai ir jų tėveliai paaukojo gruodžio mėnesį mokykloje vykusios gerumo akcijos metu.

Mergaitės naujagimių skyriuje apsilankė kartu su asociacijos „Neišnešiotukai“ vadove Asta Speičyte-Radzevičiene, padėjusia už mokinių paramą nupirkti ankstukams kraitelius. Kartu su ankstukų mamomis bei naujagimių skyriaus vedėja gydytoja neonatologe Rimute Vaitkevičiene mergaitės kalbėjo apie daugybę iššūkių, su kuriais susiduria šie drąsūs mažyliai ir jų tėveliai, kol palieka ligoninę ir grįžta augti namo.