Vasario 16-osios minėjimas

Vasario 16-osios minėjimas mokykloje suskambo bendromis dainomis ir šokiais. Šventiškai nusiteikę ir pasipuošę mokiniai bei mokytojai rinkosi į aktų salę paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Mokytojų ansamblis „Žiburės“ visus pasveikino daina „Aukštaitija“. Mokyklos choras pagiedojo sutartinę „Turėjo liepa“. Visų klasių mokinius sujungė bendros dainos dedikuotos Lietuvai. Vaikai kartu padainavo Lietuvių liaudies dainą „Už žalių miškelių“. Papuošta trečių – ketvirtų klasių mokinių fleitų skambesiu neįprastai suskambo daina „Yra šalis“. 4a klasės mokiniai dainas apjungė žodžiais apie Lietuvą. Koncerto pabaigą vainikavo bendras šokis ir jau tradicine tapusi daina „Nupiešiu Lietuvą“. Dėkojame šventę organizavusiems mokytojams Ligitai, Vitai ir  Šarūnui bei jų mokiniams už pilietiškumo tradicijų puoselėjimą mokykloje.