Projektas „Be eco-friendly, eTwinner!“ įvertintas nacionaliniu kokybės ženkleliu

posted in: eTwinning, Naujienos | 0

Šiais mokslo metais mūsų mokykloje vykdytas  tarptautinis projektas „Be eco-friendly, eTwinner!“ įvertintas nacionaliniu kokybės ženkleliu. Šis 10 šalių apjungęs tarptautinis projektas buvo susijęs su gamtos apsaugos klausimais, siekiant didinti mokinių ir jų tėvų ekologinį sąmoningumą. Projektą vykdė 24 mokytojai su 187 mokiniais nuo 7-16 metų amžiaus. Per rugsėjo – kovo mėnesį 4b klasės mokiniai, vadovaujami anglų kalbos mokytojos Renatos, kartu su šalių-partnerių mokiniais vykdė bendras veiklas, kurių metu bendravo Twinspace erdvėje, pristatė savąsias gyvenamąsias vietas ekologijos atžvilgiu, ieškojo galimų ekologinių problemų sprendimo būdų, kūrė 10 auksinių draugiško aplinkai elgesio taisyklių ir atliko pagrindinę bendrą kūrybinę užduotį – iš antrinių žaliavų gamino krepšelius su ekologiniais šūkiais.

Visi projekto dalyviai patobulino savo skaitmeninį ir ekologinį raštingumą. Džiaugiamės patys projekto rezultatais, kurių kokybė įvertinta ir nacionalinės „eTwinning“ NKŽ vertinimo komandos.