PANGEA 2020

Šiais metais VšĮ VIMS – International Meridian School organizuojamame tarptautiniame matematikos konkurso PANGEA 2020  I–ame etape dalyvavo net 104 Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos 1–4 klasių mokiniai, 50 iš jų pateko į II–ą etapą.

Sveikiname finalinio etapo laimėtojus:

1b klasės mokinį Paulių, kuris pirmokų tarpe užėmė I–ą vietą, ruošė mokytoja Vilmantė.

3a klasės mokinį Dovydą, kuris trečiokų tarpe užėmė I–ą vietą, ruošė mokytoja Violeta.

3a klasės mokinį Algirdą, kuris trečiokų tarpe užėmė II–ą vietą, ruošė mokytoja Violeta.

2b klasės mokinį Julių, kuris antrokų tarpe užėmė III–ą vietą, ruošė mokytoja Gražina.

3c klasės mokinį Gytį, kuris trečiokų tarpe užėmė III–ą vietą, ruošė mokytoja Gražina.

3d klasės mokinį Aleksą, kuris trečiokų tarpe užėmė III–ą vietą, ruošė mokytoja Gabija.

4b klasės mokinį Eimantą, kuris ketvirtokų tarpe užėmė III–ą vietą, ruošė mokytoja Irena.

Dėkojame mokytojai Editai už PANGEA 2020 konkurso organizavimą mokykloje!