Europos kalbų dienai skirta savaitė

Praeitą savaitę mūsų mokykloje vyko renginiai, skirti Europos kalbų dienai, kuri švenčiama kasmet rugsėjo 26 dieną. Ši diena skirta paminėti ES daugiakalbystę.
Visų klasių mokinius kvietėme sudainuoti ES himną, pasiklausyti Eurovizijos dainų, kurios nugalėjo konkursą, net ir atlikdamos dainas savo nacionaline kalba. 1-2 klasių mokiniai mokėsi įvairiomis kalbomis pasakyti LABAS, o 3-4 klasių mokiniai pasitikrino savo geografijos žinias, ieškodami įvairiomis kalbomis posakio AŠ MYLIU MOKYKLĄ. 1-4 klasių mokiniai mokėsi šokti graikišką sirtaki, vyresnieji mokiniai dalyvavo protmūšyje apie ES, patys vyriausieji per anglų kalbos pamokas keliavo po ES šalis ir mokėsi apie Lietuvą papasakoti angliškai.
Svarbiausia savaitės veikla apjungusi visus mokinius vyko per dailės ir technologijų pamokas. Visi mokiniai kūrė marškinėlių logotipą, skirtą Europos kalbų dienai 2021 metais paminėti. Artimiausiu metu mokyklos langus ir stendus papuoš eksponuojami mokinių darbai. Kiekvienos klasės 2 geriausi darbai bus patalpinti į virtualią parodą ir visos mokyklos bendruomenė išrinks geriausius darbus, kurie atstovaus Vilniaus „Žiburio“ pradinę mokyklą ES konkurse, kurio nugalėtojo sukurtas logotipas taps oficialiu Europos kalbos dienos 2021 metų piešiniu.