Mūsų mokyklos gamtos herojė

posted in: Naujienos | 0

VšĮ „RV Agentūra“ vykdydama aplinkosauginį projektą „Kita forma“, organizavo mokyklų Gamtos herojų apdovanojimus. Organizatoriai projekto metu ieškojo gamtai draugiškų ugdymo įstaigų, įkvepiančių tobulėti pedagogų ir aktyviai veikiančių moksleivių. Apdovanojimų tikslas – įvertinti, paviešinti ir apdovanoti gamtosaugos srityje aktyviai veikiančias ugdymo įstaigų bendruomenes, už jų nuveiktus darbus saugant gamtą, prisidedant prie aplinkosauginio sąmoningumo ugdant ir gamtai draugiško gyvenimo būdo formavimo bei aktyvios aplinkosauginių idėjų sklaidos savo aplinkoje, tokiu būdu rodant pozityvų ir siektiną pavyzdį.

Sveikiname mūsų mokyklos mokytoją Kristiną Karosienę, kuri dalyvavo Gamtos herojų apdovanojimuose. Mokytojai Kristinai įteikta padėka ir VŠĮ „Žaliojo taško“ prizas.