Švarių rankų šokio konkursas

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) kartu su savivaldybių visuomenės sveikatos biurais jau devintus  metus iš eilės kviečia pradinių klasių mokinius kurti ir dalyvauti „Švarių rankų šokio“ konkurse. Sukurtame šokyje turi atsispindėti rekomenduojamos rankų plovimo higienos taisyklės ir teisingo kosėjimo etiketo judesiai, kurie šiuo laikotarpiu yra ypač aktualūs. Nuoširdžiai sveikiname 4b klasės mokinius ir šokio mokytoją Šarūną! Sukurtas šokis išrinktas tarp 10 geriausiųjų!

Šiemet tradiciniame konkurse dalyvavo beveik 80 ugdymo įstaigų iš visos Lietuvos, kurios subūrė virš 2 000 vaikų ir prisidėjo prie bendro tikslo – mokė pradinukus taisyklingai plauti rankas bei supažindino su teisingo kosėjimo etiketu.