Sveikiname visą Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos bendruomenę su artėjančiomis šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais!

posted in: eTwinning, Naujienos | 0
Kviečiame susiburti visus prie virtualios eglutės.

Pasidžiaukime virtualia eglute, kurią sukūrė mūsų mokyklos mokiniai kartu su Telšių, Druskininkų, Joniškio, Panevėžio ir Alytaus vaikais bei jų mokytojais. Visi jie – eTwinning projekto „Susitikime prie virtualios eglutės“ dalyviai. Nuo lapkričio mėnesio mokiniai bendrauja twinspace erdvėje, kur susikūrę savo paskyras, susipažino, bendravo Forume, kūrė logotipus šiam projektui ir balsuodami išsirinko nugalėtoją – tai Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos mokytojos Violetos mokinių sukurtas logotipas (prisegta). Virtualios eglutės žaisliukus kūrė patys vaikai, mokytojai ir net tėveliai.

Užsukite ir į mūsų mokinių virtualią parodą „Kalėdos man – tai…

Dėkojame anglų kalbos mokytojai Renatai už puikų šventinį projektą ir visoms klasių mokytojoms, kurios subūrė mokinius prie virtualios eglutės!

Gražių švenčių!