Mokslo metų baigimo šventė ir šokių konkursas „Šokim šokim nesustokim“

Net nepajutome, kaip greitai prabėgo 2020–2021 mokslo metai. Birželio 16, 17 dienomis vyko 1-4 klasių mokslo metų baigimo šventė. Džiugi ir iškilminga diena sukvietė visus į mokyklos kiemą. Dabar jau galima bent trumpam pamiršti mokyklinius vadovėlius, giliai įkvėpti vasara kvepiančio oro ir leisti sau ilsėtis! Mokyklos direktorė Lina pasidžiaugė mokinių pasiekimais 2020-2021 mokslo metais ir patiems geriausiems įteikė padėkas už puikų mokymąsi.

Mokslo metų pabaigą Vilniaus „Žiburio“ pradinėje mokykloje papuošė šokių konkursas „Šokim šokim nesustokim“. Mokiniai paruošė linksmus ir spalvotus šokio pasirodymus. Mokyklos bendruomenė liko sužavėta komandų kūrybingumu, įdomiais ir originaliais šokiais.

Gražios visiems vasaros!