Kūrybinių darbų konkursai

Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos 1d klasės mokiniai, gruodžio mėnesį, aktyviai dalyvavo konkursuose:

• Respublikiniame 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „Nykštukas“, kurį organizuoja Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcinis centras;
  • Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos organizuojamame respublikiniame nuotoliniame pradinio ugdymo mokinių darbelių iš antrinių žaliavų konkurse „Sportuojanti Kalėdų eglutė“;
  • Respublikiniame Panevėžio Beržų progimnazija organizuojamame pradinių klasių mokinių piešinių konkurse „Spalvotas kalėdinis miestas“.

Šių konkursų tikslai – skatinti mokinių kūrybinį aktyvumą ir saviraišką. Mokiniai, dirbdami kartu su tėveliais, gamino įvairius kalėdinius žaisliukus, piešė kalėdinius piešinius, susipažino, kaip tausojant aplinką, naudojant turimus išteklius, galima mažinti vartotojiškumą.

Dėkojame mokytojai Gabrielei už mokinių kūrybingumo puoselėjimą ir linkime 1d klasės mokiniams ateityje sukurti dar daug gražių darbų!