Vilniaus miesto 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Ant žodžio sparnų“ I etapas

Sausio 24 d. Vilniaus „Žiburio“ pradinėje mokykloje vyko Vilniaus miesto 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Ant žodžio sparnų“ I etapas. Susirinkusius meninio skaitymo konkurso dalyvius pasveikino ir padrąsino direktorė Lina. Mokiniai nuoširdžiai, bei raiškiai deklamavo eiles. Komisija stebėjo ir atsakingai rinko geriausius skaitovus. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, diplomais ir atminimo dovanėlėmis.

1 – 2 klasių                                                      3 – 4 klasių

I vieta – Titas (1b klasė)                                  I vieta – Liepa (4a klasė)

II vieta – Milda (2a klasė)                               II vieta – Armantė (4b klasė)

III vieta – Jonas (2b klasė)                              III vieta – Elzė (3c klasė)

Sveikiname laureatus, kurie atstovaus mūsų mokyklą mieste:

1a klasės mokinį Titą (mokytoja Violeta), kuris deklamavo E. Daciūtės kūrinį „Kažkur“.

4a klasės mokinę Liepą (mokytoja Indrė), kuri deklamavo R. Skučaitės kūrinį „Pelėda žino“.

Linkime jiems sėkmės II meninio skaitymo konkurso etape. Dėkojame visiems, dalyvavusiems konkurse ir linkime mylėti bei puoselėti savo gimtąją kalbą!