Didžiausia nuotolinė pamoka „Mokonomika“

Vasario 4 dieną Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos mokiniai kartu su mokytojais dalyvavo AB „Swedbank“ organizuotoje didžiausioje nuotolinėje vaizdo pamokoje „Mokonomika“. Daugiau nei 20 mokytojų, ekspertų bei gerai pažįstamų veidų susirinko drauge, kad pasidalintų žiniomis, patirtimi ir įdomiomis istorijomis. 1-4 klasių mokiniai išvydo teatralizuotą finansinio raštingumo pamoką ir mokslinę „N2“ demonstraciją, taip pat pažino gestų kalbą ir pamatė skautų užkulisius, sudalyvavo karate treniruotėje.
„Mokonomikos“ pamoka prisideda prie UNICEF ir UNESCO rengiamos „Didžiausios pamokos pasaulyje“, kurios tikslas kurti inovatyvias švietimo priemones, įgyvendinant Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus.