Mokomės žaidžiant: pasaulio pažinimas kitaip

Vilniaus švietimo pažangos centras bendradarbiaudamas su VšĮ Edukraftas pradeda pilotinį projektą „Mokomės žaidžiant: pasaulio pažinimas kitaip“, kurio tikslas – remiantis patyriminio ugdymo principais sužaidybinti pasaulio pažinimo pamokas ir ugdyti 3–4 klasių mokinių dalykines ir bendrąsias kompetencijas.  Mūsų mokyklos trečiokų mokytoja Milda teikė paraišką ir laimėjo galimybę dalyvauti pilotiniame projekte.

Projekte dalyvaujantys mokytojai naudos pilnai paruoštą pasaulio pažinimo pamokų medžiagą ir užduotis su „Minecraft education edition“ programa 3-4 klasėms. Pirmosiose pamokose jiems padės mentorius. Taip pat mokytojai sulauks individualios pagalbos diegiant „Minecraft education edition“ bei gaus programos licencijas mokytojui ir kiekvienam klasės mokiniui iki pilotinio projekto pabaigos.

Sausio 24-25 d. mokytoja Milda su 3d klasės mokiniais dalyvavo organizuotoje bandomojoje nuotolinėje pamokoje „Gedimino laiškai“.

Linkime sėkmės 3d klasės mokiniams ir mokytojai Mildai „Minecraft education edition“  pasaulyje!