#walk15 – „Mokyklos eina“ ir Nacionalinis judumo iššūkis „Mokyklų iššūkis“

Visus Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos bendruomenės narius, ir ne tik, kviečiame jungtis prie MOKYKLOS EINA ir Nacionalinio judumo žingsniavimo iššūkių.

Jau trečius metus iš eilės nuo rugsėjo 1 d. nemokamoje vaikščiojimo programėlėje #walk15 startavo žingsnių iššūkiai, kurie kartu su Sporto rėmimo fondu kviečia mokyklų bendruomenes didinti savo kasdieninį fizinį aktyvumą ir iškeisti automobilį į pasivaikščiojimą pėsčiomis. Tad nedelskite, prisijunkite ir paraginkite prie iššūkių prisijungti savo šeimos, narius, draugus, bičiulius ir žingsniuokite už Vilniaus „Žiburio“ pradinę mokyklą.

Paeitais mokslo metais mes buvome labai aktyvūs ir užėmėme 13 vietą. Šiemet tapkime dar aktyvesniais!

Kiekvienam bendruomenės nariui reikia:

• Parsisiųsti nemokamą mobiliąją programėlę #walk15 į savo telefoną.
  • Skiltyje NAUJI IŠŠŪKIAI atverti MOKYKLOS EINA žingsnių iššūkį arba/ir Nacionalinis judumo iššūkis „Mokyklos eina“ ir spausti PRISIJUNGTI.
  • Atsiradusiame lange įvesti mokyklą, už kurią eisite (Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla) ir pradėti žingsniuoti.
  • Prisijungti prie iššūkio pakviesti ir kitus mokyklos bendruomenės narius, giminaičius ir draugus.

Daugiau informacijos galite rasti čia :