Lietuvos mokyklų žaidynės

Jau tradicija tampančios Lietuvos mokyklų žaidynės sugrįžta ir šiais mokslo metais.  Žaidynių tikslas – per sportą ugdyti sąmoningą ir aktyvų žmogų, suprantantį fizinio aktyvumo ir sporto svarbą.

2022 m. spalio 20 d. Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos 3-4 kl. mokinių rinktinė komanda dalyvavo Vilniaus miesto mokyklų žaidynių 2012 m. g. ir jaunesnių mokinių kvadrato varžybose, Tuskulėnų gimnazijoje. Kvadrato varžybose vyko labai atkakli kova, įveikę pirmąjį priešininką, antrajam buvo nusileista tik po labai sunkios bei įtemptos kovos paskutiniame kėlinyje. Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos mokiniai iškovojo garbingą II vietą.  Džiaugiamės ir didžiuojamės šauniaisiais mokyklos sportininkais ir fizinio ugdymo mokytoja Daiva. Linkime ateityje iškovoti dar daug pergalių!