2022 m. Vilniaus miesto 2–4 klasių mokinių dailaus rašto konkursas „Atrask rašto paslaptį“

Vilniaus „Žiburio“ pradinėje mokykloje lapkričio mėnesį vyko dailaus rašto konkursas „Atrask rašto paslaptį“ 2-4 klasių mokiniams, kuris skirtas Vilniaus 700 metų gimtadienio minėjimui. Konkursą organizuoja Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Bendrojo ugdymo skyrius ir Vilniaus miesto pradinių klasių mokytojų metodinis būrelis. Dailaus rašto konkurse „Atrask rašto paslaptį“ mokyklos etape dalyvavo 32 mokyklos mokiniai, kurie komisijai pateikė dailyraščiu parašytus tekstus.  Komisijos sprendimu mokiniams aiškiai, estetiškai ir taisyklingai parašiusiems darbus, skirtos prizinės vietos, diplomai ir apdovanojimai:

I VIETA

2b kl. Povilas, 3b kl. Agnietė, 4b kl. Agota

II VIETA

2b kl. Vainius, 3d kl. Rūta, 4c kl. Elzė

III VIETA

2a kl. Ignas, 3b kl. Aurėja, 4a kl Elzė

Dailiausiai parašyti darbai – vienas antroko, vienas trečioko ir vienas ketvirtoko dalyvauja II konkurso etape. Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės II konkurso etape: 2b klasės mokiniui Povilui (mokytoja Laimutė), 3b klasės mokinei Agnietei (mokytoja Irena), 4b klasės mokinei Agotai (mokytoja Vilmantė).

Ačiū visiems dalyvavusiems mokiniams už estetiškus ir taisyklingai parašytus darbus!