Vilniaus miesto 1–4 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso ,,Ant žodžio sparnų“ I etapas

Lapkričio 15 dieną Vilniaus „Žiburio“ pradinėje mokykloje vyko meninio skaitymo konkurso „Ant žodžio sparnų“ I etapas, kurio metu buvo renkamas 1-2 ir 3-4 klasių geriausias skaitovas dalyvausiantis II konkurso etape Vilniaus mieste. Konkurso tikslas – puoselėti meninio žodžio suvokimą, skatinti ir ugdyti mokinių kūrybiškumą, mokyti(-s) išraiškingai perteikti skaitomo kūrinio nuotaiką. Susirinkusius meninio skaitymo konkurso dalyvius, komisijos narius pasveikino mokyklos direktorė Lina. Konkurse dalyvavo šešiolika  1-4 klasių mokinių. Komisija džiaugėsi dalyvavusių mokinių įtaigiai sakomu žodžiu, raiškumu bei nuoširdumu deklamuojant eiles. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, diplomais ir atminimo dovanėlėmis.

1 – 2 klasės

I vieta – Eisvina, 2d, mokytoja Gabrielė

II vieta – Uosis, 1c, mokytoja Lina

III vieta – Povilas, 2b, mokytoja Laimutė

3 – 4 klasės

I vieta – Elzė, 4c, mokytoja Kristina

II vieta – Domantas, 4a, mokytoja Diana

III vieta – Mėta, 4b, mokytoja Vilmantė

Sveikiname laureatus: 2d klasės mokinę Eisviną, kuri deklamavo Aldonos Elenos Pušytės eilėraštį „Sraigė ir debesėlis“ ir 4c klasės mokinę Elzę, kuri deklamavo Violetos Palčinskaitės eilėraštį „Vėjas Vilniuje“. Linkime joms sėkmės II meninio skaitymo konkurso etape!