Vilniaus miesto 1–4 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso ,,Ant žodžio sparnų“ II etapas

Vilniaus „Žiburio“ pradinėje mokykloje lapkričio 29 dieną vyko meninio skaitymo konkurso „Ant žodžių sparnų” II etapas, kurį organizavo Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Bendrojo ugdymo skyrius ir Vilniaus miesto pradinių klasių mokytojų metodinis būrelis. Septyniose skirtingos mokyklos, tarp kurių ir Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla, priėmė geriausius Vilniaus mokyklų skaitovus į II etapą. Šiame etape įvairių mokyklų mokiniai emocingai, raiškiai ir nuoširdžiai perteikė įvairių autorių literatūros kūrinius. Komisija apdovanojo visus dalyvius padėkos raštais, o geriausi skaitovai buvo išrinkti į III meninio skaitymo konkurso etapą.

Vilniaus „Pelėdos“ pradinėje mokykloje vykusiame II konkurso etape atstovavo ir mūsų mokyklos mokinės. Norime pasidžiaugti Elze ir Eisvina, kurios skaitė raiškiai eiles ir šauniai pasirodė, o 4c klasės mokinė Elzė pateko į baigiamąjį Vilniaus miesto meninio skaitymo konkurso III etapą. Linkime sėkmės!

Džiaugiamės ir dėkojame Eisvinai ir Elzei bei jų mokytojoms Kristinai ir Gabrielei už puikius mokinių pasiekimus!