Tolerancijos diena

Lapkričio 16-oji tarptautinė Tolerancijos diena, kurią mūsų mokyklos mokiniai kasmet mini ir aktyviai prisijungia prie pilietinių iniciatyvų. 2022 metų Tolerancijos dienos idėja – Tolerancijos namas, kuriame kaimynai skirtingi, bet tai netrukdo žmonėms bendrauti, gyventi kaimynystėje. Mokiniai buvo kviečiami padiskutuoti ar pastebi, atkreipia dėmesį į žmonių tarpusavio santykius, tolerancijos / netolerancijos atvejus, ar pagalvoja, jog ir savo klasėse jie yra visi labai skirtingi, bet tuo pačiu labai reikalingi vieni kitiems? Susitikimų metu su mokyklos psichologe Simona ir socialine pedagoge Monika, kiekvienos klasės mokiniai dalyvavo viktorinoje, kurioje reikėjo atsakyti į klausimus, apgalvoti tolerantiškas situacijas, dėliojo dėlionę, kuri atspindėjo tolerancijos šūkį. Visų klasių mokiniai sukūrė savo tolerancijos namą, papuošdami klasės duris ir atspindėdami kiekvieno iš mūsų skirtybes. Dėkojame mokiniams, kad taip aktyviai įsitraukė į organizuojamas veiklas ir noriai dalinosi savo mintimis apie toleranciją ir jos svarbą kiekvieno iš mūsų gyvenime.