eTwinning projektą VILNIUS700

posted in: eTwinning, Naujienos | 0

Mūsų mokyklos bendruomenė, pasitikdama Vilniaus miesto 700-ąjį gimtadienį, vykdo eTwinning projektą VILNIUS700. Visų klasių mokiniai su savo mokytojomis, pasigamino ir išsirinko gražiausią klasėje Geležinį Vilką, kuris žygiuoja po įžymias Vilniaus vietas su #WALK15 programėle. Žygių metu, prisimenant Vilniaus įkūrimo legendą, vis geriau pažįstant Vilnių ir užtikrinant fizinį aktyvumą, įsiamžinama nuotraukose su Geležiniu Vilku.

Tuo tarpu vyriausieji mokyklos bendruomenės mokiniai – ketvirtokai (vad. anglų kalbos mokytojos Renatos) – susirašinėja su Graikijos, Kroatijos, Lenkijos, Šiaurės Makedonijos ir Turkijos vaikais, kuriems išsiuntė Geležinį Vilką „pasisvečiuoti“ po tolimas šalis ir pakvietė mainais šių šalių „atstovus“ „pasižvalgyti“ po mūsų gražų miestą.

Projektas jau gerai įsibėgėjęs. Lauksime jo rezultatų – virtualios foto parodos „Geležinio Vilko nuotykiai svetur“ ir video filmo „Žiburiečiai žygiuoja su Geležiniu Vilku“.

Nuotraukose – kelios akimirkos iš Geležinio Vilko klajonių po Graikijos sostinę Atėnus.