Tūkstantmečio mokyklos

Kiekvienas Lietuvos vaikas turi galimybę mokytis šiuolaikiškoje ir atviroje mokykloje.

Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla įtraukta dalyvauti ilgametėje švietimo pažangos programoje „Tūkstantmečio mokyklos“ (TŪM). Programos tikslas – mažinti mokinių pasiekimų atotrūkius ir sukurti integralias, optimalias ir kokybiškas ugdymo(-si) sąlygas kiekvienoje savivaldybėje. Programos vizija – kiekvienas Lietuvos vaikas turi galimybę mokytis šiuolaikiškoje ir atviroje mokykloje. Nuoseklus, palaipsninis visų mokyklų atnaujinimas.

Pagrindiniai programos principai:

• Individualus dėmesys;
  • Bendradarbiavimas;
  • Tinklaveika;
  • Mokyklų veiklos tobulinimo sritys – lyderystė, įtraukusis ugdymas, kultūrinis ugdymas, STEAM ugdymas;
  • Prieinama pagalba.

Džiaugiamės suteikta galimybe tobulėti kartu su kitomis atrinktomis mokyklomis!