Socialinė akcija

Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos 2d klasės mokiniai ir mokytoja Gabrielė prisijungė prie gražios ir prasmingos socialinės akcijos. Mokiniai parašė laiškus vienišiems senjorams. Laiškuose papasakojo apie save, parašė palinkėjimą artėjančių švenčių proga  ir nupiešė piešinį. Lukiškių kalėjimo kiemelyje paruošta speciali socialinės akcijos pašto dėžutė šiems laiškams. Pašto dėžutėje 2d klasės mokiniai paliko laiškus ir šilčiausius linkėjimus, kurie bus perduoti seneliams. Tikimės, kad šie laiškai pradžiugins senelius. Juk geriausia dovana, ne ta, kuri supakuota į blizgantį popierių, o ta, kuri padovanota iš visos širdies. Dovanoti yra taip lengva – tam tereikia popieriaus lapo, rašiklio ir nuoširdaus palinkėjimo švenčių proga. Kviečiame ir kitus prisidėti dalintis gerais darbais su tais, kuriems labiausiai to reikia.