Diktanto konkursas „Mažųjų diktantas“

Vilniaus „Žiburio“ pradinėje mokykloje vyko 3–4 klasių mokinių diktanto konkurso I etapas, kuriame dalyvavo po 2 kiekvienos klasės atstovus. Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo rašymo įgūdžius, domėjimąsi ir pasididžiavimą savo gimtąja kalba, sudaryti galimybes gabių mokinių saviraiškai. Mokiniai, diktanto konkurso metu, buvo susikaupę, stengėsi prisiminti ir pritaikyti visas rašybos ir gramatikos taisykles.

Konkurso „Mažųjų diktantas“ prizininkai:

3 klasių:

I vieta – Domantas, 3b

II vieta – Agnietė, 3b

III vieta – Leonardas, 3b

4 klasių:

I vieta – Milda, 4a

II vieta – Luknė, 4c

III vieta – Jokūbas, 4d

Į konkurso II etapą Vilniaus mieste pateko 4a klasės mokinė Milda (mokytoja Diana) ir 3b klasės mokinys Domantas (mokytoja Irena).

Džiaugiamės Domantu puikiai parašius diktantą Vilniaus mieste ir užėmus III vietą!

Sveikiname visus dalyvius ir linkime sėkmės toliau aktyviai ugdyti taisyklingo rašymo įgūdžius bei puoselėti gimtąją kalbą.