Šaškių varžybos mokykloje

Visą vasario mėnesį Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos mokiniai klasėse žaidė šaškėmis ir išsirinko šauniausius šaškių žaidėjus.  Kovo 2 d. geriausi klasių šaškių žaidėjai susirinko į mokyklos aktų salę, varžybose dalyvavo 32 mokiniai, po vieną berniuką ir mergaitę iš kiekvienos klasės. Mokiniai varžėsi dviejose 1–2 ir 3–4 klasių grupėse. Varžybų pradžioje visus žaidėjus pasveikino ir palinkėjo sėkmės fizinio ugdymo mokytoja Daiva.

Dalyviai ir nugalėtojai buvo apdovanoti padėkomis, diplomais ir medaliais. Po atkaklių kovų nugalėtojais tapo:

Mergaičių 1–2 klasių tarpe :                                       Mergaičių 3–4 klasių tarpe:

I vieta – Mėta, 2a                                                    I vieta – Augustė,  4b

II vieta – Roberta, 1b                                              II vieta – Livija,  3b

III vieta – Deimantė, 1a                                          III vieta – Milda,  4d

Berniukų 1–2 klasių tarpe:                                       Berniukų 3–4 klasių tarpe:

I vieta – Jonas,  2a                                                  I vieta – Matas, 3c

II vieta – Ąžuolas, 1d                                             II vieta – Linas, 4c

III vieta – Jokūbas, 2c                                            III vieta – Domantas, 3b

Vilniaus „Žiburio“ pradinę mokyklą Vilniaus miesto šaškių varžybose atstovaus Augustė (4b kl.), Matas (3c kl.), Linas (4c kl.), Jonas (2a kl.) , juos lydės fizinio ugdymo mokytoja Daiva.