eTwinning Nacionalinis kokybės ženklelis

posted in: eTwinning, Naujienos | 0

Smagu pranešti, kad mūsų mokykloje nuo 2022 rugsėjo iki 2023 kovo vykdytas tarptautinis eTwinning projektas VILNIUS700/ Tales of Cities and Their People – apdovanotas eTwinning Nacionaliniu Kokybės Ženkleliu. Projektą mokykloje organizavo anglų kalbos mokytoja Renata. Projektą vertinusi eTwinning nacionalinė agentūra  pasidžiaugė, kad  pagrindinė mokinių veikla – Geležinio Vilko kelionės ir aplankytų vietų nuotraukos, apjungė visą mokyklos bendruomenę ir įtraukė 7 užsienio šalis, o bendradarbiavimo rezultatai sugulė į virtualią parodą. Vertinimo komanda linki mums sėkmės būsimuose projektuose!

O šis apdovanojimas tebūna mūsų, žiburiečių, dovana Tau – jaunas Vilniau – 700-ojo gimtadienio proga!