Diktanto konkursas

Vilniaus miesto metodinės pradinių klasių mokytojų metodinis būrelis organizuoja konkursą „Mažųjų diktantas“. Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo rašymo įgūdžius, domėjimąsi ir pasididžiavimą savo gimtąja kalba, sudaryti galimybes gabių mokinių saviraiškai. Mokiniai stengėsi prisiminti ir pritaikyti visas rašybos ir skyrybos taisykles. Mūsų mokykloje vyko 3–4 klasių mokinių diktanto konkurso „Mažųjų diktantas“ I etapas, kuriame dalyvavo po 2–3 kiekvienos klasės atstovus, kurie diktantus klasėse parašė geriausiai. I etapo konkurso „Mažųjų diktantas“ prizininkai:

3 klasių:

I vieta – Vakarė (3c)

II vieta – Gaudrė (3a)

III vieta – Mėta (3c) ir Linėja (3a)

4 klasių:

I vieta – Saulė (4a)

II vieta – Domantas (4b)

III vieta – Leonardas (4a) ir Vaiva (4c)

II konkurso etape Vilniaus mieste mūsų mokyklą atstovaus 3c klasės mokinė Vakarė, mokytoja Gražina P., ir 4a klasės mokinė Saulė, mokytoja Vita.

Linkime Vakarei ir Saulei sėkmės kitame etape!