Mokyklos šaškių varžybos

Paskutinėmis sausio ir pirmosiomis vasario mėnesio savaitėmis mokiniai klasėse žaidė šaškėmis ir išsirinko šauniausius šaškių žaidėjus. Vasario 13 dieną mokyklos aktų salėje susirinko geriausi klasių šaškių žaidėjai. Varžybose dalyvavo 32 mokiniai, po vieną berniuką ir mergaitę iš kiekvienos klasės. Mokiniai varžėsi dviejose 1–2 klasių ir 3–4 klasių grupėse. Varžybų pradžioje visus žaidėjus pasveikino mokyklos direktorė Lina, o  fizinio ugdymo mokytoja Daiva priminė žaidimo taisykles ir kartu su mokytoja Laimute teisėjavo varžybose. Po atkaklių kovų nugalėtojais tapo:

1–2 klasių mergaičių tarpe:                                           3–4 klasių mergaičių tarpe:

I vieta – Fausta, 1b ir Kamilė, 2c                              I vieta – Austėja,  4a

II vieta – Jonė, 2a ir Elzė, 2b                                    II vieta – Adelė,  3a

III vieta – Aresta, 1d                                                III vieta – Livija,  4b

1–2 klasių berniukų tarpe:                                            3–4 klasių berniukų tarpe:

I vieta – Jorius, 1a ir Gustas, 1b                                  I vieta – Domantas, 4b kl.

II vieta – Dovydas, 1c                                               II vieta – Jonas, 3a ir Gustas, 3b

III vieta – Mantas, 1d ir Titas, 2b                             III vieta – Matas, 4c ir Ąžuolas, 3c

Geriausi žaidėjai atstovaus Vilniaus „Žiburio“ pradinę mokyklą Vilniaus miesto šaškių varžybose. Linkime sėkmės!