Gavėnios gerumo akcija „Padėkime stokojantiems“

Kaip kasmet, taip ir šiemet mūsų mokyklos bendruomenė per gavėnią vykdė gerumo akciją – rinkome maisto produktus: greito paruošimo sriubas ir košes, sultinių kubelius, arbatas, mėsos ir žuvies konservus, grikius ir ryžius, mėsą vakuume. Visas surinktas maistas, kovo 21 d. buvo nugabentas į Socialinės pagalbos ir integracijos centro „Betanija” labdaros valgyklą.

Dėkojame 4 b klasės mokiniams ir jų mokytojai Irenai, nuvykusiems į „Betaniją“ bei paruošusiems pristatymą ir mums papasakojusiems apie šią valgyklą. Dėkojame 4 c klasės mokiniams ir jų mokytojai Linai, kūrusiems reklaminį plakatą ir skelbimus mokytojams bei tėveliams. Dėkojame 2a klasės tėvams: Neringai, Domantui, Giedriui, kurie visas surinktas gėrybes nugabeno į „Betaniją“ bei mokytojai Vaidai, suorganizavusiai šį nuvežimą.

Labiausiai dėkojame visiems, paaukojusiems maisto produktų – mokiniams, jų tėvams, mokyklos darbuotojams. Smagu sutikti šv. Velykas savo širdis papuošus atliktų gerumo darbų džiaugsmu!