Tarptautinis antrų klasių mokinių meninės kūrybos darbų konkursas „Aš antrokas“

Nuo 2016 m. lapkričio 7 d. iki 2017 m. vasario 2 d. Vilniaus Simono Daukanto progimnazija vykdė tarptautinį antrų klasių mokinių meninės kūrybos darbų konkursą „Aš antrokas“. Mūsų mokyklos 2b klasės mokiniai sukūrė kolektyvinį darbą iš knygų ir dalyvavo konkurse.

2017 m. vasario 2 d. mokiniai Elzbieta Vaišnytė, Karolis Gavėnavičius, Kristupas Civilka kartu su mokytoja Vilmante Rudomanskiene atstovavo klasę baigiamojoje konferencijoje „Aš antrokas“. Darbų vertinimo komisija paskelbė nugalėtojus:

I vieta: Vilniaus „Žiburio” pradinės mokyklos 2b klasės mokiniai ir jų mokytoja Vilmantė Rudomanskienė
II vieta: Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos 2a klasės mokiniai ir jų mokytoja Egidija Žukauskienė
III vieta: Vilniaus Taikos progimnazijos 2a klasės mokiniai ir jų mokytoja Katerina Špiliauskaitė,
Vilniaus Lazdynų mokyklos 2a klasės mokiniai ir jų mokytoja Žaneta Rysakova

Džiaugiamės mūsų mokyklos antrokais!