Pasaulio pažinimo olimpiada

2017 m. vasario 1–2 dienomis mūsų mokykloje vyko Vilniaus miesto 3–4 klasių mokinių pasaulio pažinimo olimpiados I etapas. Visi trečiokai ir ketvirtokai atliko užduotis ir kiekvienoje klasėje atrinko po 2–4 geriausiai užduotis atlikusius mokinius.
Atrinktieji klasių atstovai 2017 m. vasario 7 d. dalyvavo olimpiados II etape. Atliktas užduotis įvertinę komisijos nariai išrinko olimpiados nugalėtojus:
Guoda Bruzgaitė, 3a klasė (mokytoja Asta Lisauskaitė), Rusnė Karaliūtė, 4c klasė (mokytoja Gražina Pošiuvienė).
II etapo nugalėtojos atstovaus mūsų mokyklą Vilniaus miesto 3–4 klasių mokinių pasaulio pažinimo olimpiados finaliniame etape.

Dėkojame už olimpiados organizavimą mokykloje ir užduočių I ir II etapui paruošimą direktoriaus pavaduotojai Ritai Banel, 4a klasės mokytojai Violetai Zeziulienei ir 2a klasės mokytojai Virgilijai Vedrickienei.