STEAM ir aplinkosauga

Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla įgyvendindama Visuomenės aplinkosauginį projektą „Rūšiuok su STEAM“ 2019 m. spalio 28 dieną organizavo Pradinių klasių mokytojų konferenciją „STEAM ir aplinkosauga“. Konferencijoje dalyvavo virš 30 pradinių klasių mokytojų.

Konferencijos metu mokytojai išbandė 3 STEAM veiklas, kuriose atsispindi tikslingas antrinių žaliavų panaudojimas. Mokytojai gamino mašiną, kurį yra varoma oro galia, atliko tyrimą – kada esu matomas kelyje bei sujungę elektros grandinę įžiebė švyturius. Antroje konferencijos dalyje didesnis dėmesys buvo skirtas tikslingam IT integravimui į ugdymo turinį. Mokytojai sužinojo, kaip galima mokinius skatinti programuoti be kompiuterio, pristatytos interaktyvios bitutės, naudingos mokomosios nuorodos bei skirtingi interaktyvūs mokinių apklausos būdai. Mokytojams įteiktos pažymos, atminimo dovanėlė.

Smagu bendrauti ir bendradarbiauti su Vilniaus Prano Mašioto ir Širvintų pradinėmis mokyklomis!